Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Hemel is van zout

Mance ter Andere

Prijs: € 8,99
Emmeloord : Voorraad in de winkel onbekend
Lelystad : Voorraad in de winkel onbekend
Soest : Voorraad in de winkel onbekend
Arnhem : Voorraad in de winkel onbekend
Ook verkrijgbaar als:
Beschrijving

Annemarije, 42 - gescheiden - één zoon, is haar natuurlijke moeder op het spoor. Haar adoptiemoeder Marieke is al zo'n twintig jaar geleden overleden. Dit nieuwe verlies heeft Annemarije niet kunnen rijmen met het geloof in een God die luistert. Ook haar adoptievader Anne kan zijn vrouw maar niet echt loslaten.
Annemarijes zoektocht naar haar roots zet veel in beweging bij allebei. Een opmerkelijk luisterende rol is er daarbij voor Frieda, hartsvriendin van de overleden moeder Marieke.

De hemel is van zout is ten diepste een indringend gesprek tussen Annemarije en vader Anne over identiteit, lijden en geloof, tegen het decor van het authentieke Groningse landschap dat met trefzekere penseelstreken wordt neergezet.

Productspecificaties
EAN : 9789023994183
Auteur(s) : Mance ter Andere
Taal : Nederlands
Uitgever : Mozaiek
Verschenen : Augustus 2012
Uitvoering : Ingenaaid
Conditie : Nieuw
Pagina's : 176
Gewicht : 236 gram
(Geen beoordelingen)
Velden met een * zijn verplicht