Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Die eenvoudigen 11 Hoe de Heere redt

Ada Schouten-Verrips

Prijs: € 9,95
Emmeloord : Voorraad in de winkel onbekend
Lelystad : Voorraad in de winkel onbekend
Soest : Voorraad in de winkel onbekend
Arnhem : Voorraad in de winkel onbekend
Beschrijving

De Bijbelverhalen serie 'Die eenvoudigen wijsheid leert' zijn bijzonder geschikt voor kinderen van groep één tot en met vijf. Bij elk verhaal staat een Bijbelgedeelte aangegeven en wordt een kerntekst genoemd.

Ben Horsthuis en Jaap Kramer verzorgden de aantrekkelijke (kleuren)illustraties, die de kinderen zeker zullen aanspreken. De illustraties kunnen samen met de kerntekst helpen om met de kinderen over het verhaal na te praten.

De auteur, Ada Schouten-Verrips, heeft veel verhalen en kinderboeken geschreven. Zij werkte jarenlang in de gehandicapten zorg. Bij het schrijven van deze serie werd ze bijgestaan door een deskundige redactie, die ervaring heeft in het (speciaal) onderwijs.
Dit deel gaat over de geschiedenis van Nehemia en over koningin Esther.

Productspecificaties
EAN : 9789463350266
Auteur(s) : Ada Schouten-Verrips
Taal : Nederlands
Onderwerp : Religie en kinderbijbels (< 12 jaar)
Uitgever : Om Sions Wil, Uitgeverij
Verschenen : Augustus 2017
Uitvoering : Gebonden
Conditie : Nieuw
Pagina's : 64
(Geen beoordelingen)
Velden met een * zijn verplicht