Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Huis van Hopper

Yvonne Jagtenberg

Prijs: € 16,99
Emmeloord : Voorraad in de winkel onbekend
Lelystad : Voorraad in de winkel onbekend
Soest : Voorraad in de winkel onbekend
Arnhem : Voorraad in de winkel onbekend
Beschrijving

Tweevoudig Gouden Penseel-winnaar Yvonne Jagtenberg brengt in dit kunst-kijkboek een ode aan haar favoriete kunstenaars. En natuurlijk doet ze dat op een originele manier: door binnen te kijken in hun huizen. Hoe leefden ze daar? En met wie? Waar hielden ze van? En welke kunstwerken maakten ze er?

Kijk binnen bij Morandi, die zijn huis had gevuld met flessen, vazen en kruiken. Hij koos er elke dag een als model. Zijn vier zussen, die ook in dat huis woonden, schilderde hij nooit. Van Gogh liet zich inspireren door het gele huis waarin hij woonde. Hij schilderde kunstenaarsvrienden die er op bezoek kwamen, de postbode die brieven bracht en de zonnebloemen in een vaas. Frida Kahlo moest lang bed houden na een ongeluk en woonde in haar slaapkamer. Met spiegels vond ze een onderwerp om te schilderen dat altijd beschikbaar was: zichzelf.

Een speelse kennismaking (voor jong en oud) met Hopper, Matisse, Morandi, Klee, Van Gogh, Munch, Hockney, Kahlo, Picasso, Chagall, Margritte, Rego, Moderson Becker, Salomon, Rothko en Calder.

Productspecificaties
EAN : 9789045125831
Auteur(s) : Yvonne Jagtenberg
Taal : Nederlands
Onderwerp : Theologie
Thema : Kinderen / tieners: algemeen
Uitgever : Querido
Jaar van uitgave : 2022
Verschenen : September 2022
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Pagina's : 56
Afmetingen : 287 x 247 x 13 mm
Gewicht : 526 gram
(Geen beoordelingen)
Velden met een * zijn verplicht