Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Vijf talen van de liefde bij dementie

blijven liefhebben als herinneringen vervagen

Gary Chapman

Prijs: € 19,99
Emmeloord : Voorraad in de winkel onbekend
Lelystad : Voorraad in de winkel onbekend
Soest : Voorraad in de winkel onbekend
Arnhem : Voorraad in de winkel onbekend
Ook verkrijgbaar als:
Beschrijving

Chapmans populaire vijf talen van de liefde gecombineerd met de inbreng van twee zorgprofessionals met expertise met betrekking tot dementie.
Dementie is ingrijpend, ook voor de naasten van hen die eraan lijden. Voor de kwaliteit van leven is goede begeleiding en ondersteuning heel belangrijk. Hoe kun je een relatie onderhouden met iemand die steeds meer het vermogen daartoe verliest?
De auteurs beschrijven hoe je in verschillende fasen van dementie de vijf liefdestalen kunt inzetten om doelgericht contact te maken en ervoor te zorgen dat iemand met dementie zich veilig en geliefd voelt. Met ervaringsverhalen, achtergrondinformatie en praktische adviezen.

Productspecificaties
EAN : 9789033804182
Auteur(s) : Gary Chapman
Taal : Nederlands
Thema : Omgaan met Alzheimer en dementie
Uitgever : Ark Media
Verschenen : Januari 2024
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 232
Afmetingen : 216 x 141 x 23 mm
Gewicht : 343 gram
(Geen beoordelingen)
Velden met een * zijn verplicht