Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Onschuldig

Cantore, Janice

Prijs: € 15,-
Emmeloord : Voorraad in de winkel onbekend
Lelystad : Voorraad in de winkel onbekend
Soest : Voorraad in de winkel onbekend
Arnhem : Voorraad in de winkel onbekend
Productspecificaties
EAN : 9789029717809
Auteur(s) : Cantore, Janice
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Reeks : Carly Edwards
Uitgever : Voorhoeve
Verschenen : Oktober 2018
Uitvoering : Ingenaaid
Conditie : Nieuw
Gewicht : 429 gram
(1 beoordeling)
Velden met een * zijn verplicht
Klantbeoordeling
Wie kan Carly nog vertrouwen ...?
Recensie door: Hetty

Dit is de eerste roman in een serie over rechercheur Carly Edwards. Het is een spannende politieroman, geschreven door een voormalig politieagente met 22 jaar ervaring om uit te putten voor haar serie.
Door een schietincident is rechercheur Carly overgeplaatst naar een rustige afdeling, waar ze zich niet echt thuis voelt. Ook is haar huwelijk gestrand, maar haar ex-man Nick - politieagent bij hetzelfde corps - komt ze nog vaak tegen. Ze verlangt terug naar het hectische drukke straatwerk met haar vaste collega Joe .
Als de burgemeester van de stad wordt vermoord, komen er vreemde dingen aan het licht en worden er onlogische “daders” gearresteerd. Carly kan het niet laten om op onderzoek uit te gaan, ook al is dat haar verboden.
Ze ontdekt dat er zowel binnen het politiecorps als binnen het stadsbestuur mensen corrupt zijn … Haar leven en dat van haar dierbaren komt in gevaar … Wie kan Carly nog vertrouwen?
Een spannende politieroman waarin het geloof in God een belangrijke rol speelt, op een ongekunstelde en natuurlijke manier.