Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Man die alles achterliet POD

Tanya Commandeur

Prijs: € 23,99
Emmeloord : Voorraad in de winkel onbekend
Lelystad : Voorraad in de winkel onbekend
Soest : Voorraad in de winkel onbekend
Arnhem : Voorraad in de winkel onbekend
Beschrijving

Een historische roman van Tanya Commandeur, gebaseerd op het verhaal van haar betovergrootvader. Voor de lezers van Simone van der Vlugt

De man die alles achterliet is een historische roman van Tanya Commandeur, gebaseerd op het verhaal van haar betovergrootvader. Holland-Amerika, begin twintigste eeuw: David Buijser is elf jaar als zijn vader Johannes het gezin in de steek laat. Jaren later volgt David het spoor naar New York, waarbij hij zijn doel voor ogen houdt: de man leren kennen die zoveel op hem zou lijken.
De man die alles achterliet is ontroerend en meeslepend, een prachtig boek in de populaire Ambo|Anthosreeks historische romans waarin ook Simone van der Vlugt haar boeken verschijnen.

Productspecificaties
EAN : 9789026331145
Auteur(s) : Tanya Commandeur
Taal : Nederlands
Onderwerp : Historische roman (populair)
Thema : Historische fictie
Uitgever : Ambo|Anthos
Verschenen : November 2015
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 264
Afmetingen : 215 x 136 x 20 mm
Gewicht : 299 gram
(Geen beoordelingen)
Velden met een * zijn verplicht