Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Eric carle's grote dierenboek

Eric Carle

Prijs: € 16,99
Emmeloord : Voorraad in de winkel onbekend
Lelystad : Voorraad in de winkel onbekend
Soest : Voorraad in de winkel onbekend
Arnhem : Voorraad in de winkel onbekend
Beschrijving

'Eric Carle's grote dierenboek' is een prachtig geïllustreerd en groot, dik prentenboek vol dieren, van de maker van 'Rupsje Nooitgenoeg'.

We kennen Eric Carle natuurlijk allemaal van 'Rupsje Nooitgenoeg', maar dit boek onderstreept dat de wereldberoemde prentenboekenmaker ook bosdieren, savannedieren, zeedieren en boerderijdieren in ware kunstwerkjes kon veranderen.

Van walvissen en paarden tot minder bekende dieren als de rode wolf: allemaal komen ze in 'Eric Carle's grote dierenboek' tot leven. In de kleurrijke stijl die we inmiddels zo goed van hem kennen gidst Carle de lezer van grote favorieten als de olifant tot aan de kleine bosmuis.

Alle dieren zijn bovendien voorzien van interessante, onverwachte en leuke weetjes. Wist je bijvoorbeeld dat een heremietkreeft vaak moet verhuizen? En dat een luiaard wel twintig uur per dag slaapt? Heerlijk om samen te lezen en leren, voor kinderen vanaf 3 jaar.

Productspecificaties
EAN : 9789025775308
Auteur(s) : Eric Carle
Taal : Nederlands
Onderwerp : Peuterboeken
Thema : Ontwikkeling: natuur en dieren
Uitgever : Gottmer
Verschenen : Mei 2022
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Pagina's : 64
Afmetingen : 285 x 207 x 14 mm
Gewicht : 579 gram
(Geen beoordelingen)
Velden met een * zijn verplicht