Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Ik moet je iets ergs vertellen

Ik moet je iets ergs vertellen
Je bespaart 40%
Aanbieding: € 5,99
Prijs: € 9,95Je bespaart 40%
Emmeloord : Voorraad in de winkel onbekend
Lelystad : Voorraad in de winkel onbekend
Soest : Voorraad in de winkel onbekend
Arnhem : Voorraad in de winkel onbekend
Beschrijving

De dood kan voor kinderen heel verwarrend zijn. Voor jonge kinderen is het moeilijk te begrijpen wat het overlijden van iemand concreet voor hen zal betekenen. Bij tieners speelt bij een verlies het leren omgaan met emoties en gevoelens een grote rol.
Ik moet je iets ergs vertellen is geschreven voor volwassenen (ouders, leerkrachten, jeugdleiders) die te maken krijgen met een kind of tiener in rouw. Het boek biedt veel praktische handvatten voor begeleiding bij rouwverwerking thuis, op school en in de kerkelijke gemeente, Er wordt uitgelegd wat rouw is, welke verschillende rouwtaken er zijn en wat de Bijbel zegt over lijden, verdriet en dood.
De auteurs gaan uitvoerig in op emotionele verschillen tussen kinderen en tieners en leggen per leeftijdsfase uit welke reacties en gevoelens te verwachten zijn. Ook wordt besproken hoe je kinderen kunt voorbereiden op en betrekken bij een begrafenis.
Dit boek is gebaseerd op materiaal van Stichting Chris en Healthcare Christian Fellowship (HCF).
Ton Vegt is werkzaam als counselor bij het Centrum voor Pastorale Counseling.

Productspecificaties
EAN : 9789085200406
Taal : Nederlands
Onderwerp : Rouwverwerking
Uitgever : Barnabas
Uitvoering : Ingenaaid
Conditie : Nieuw
Pagina's : 111
(Geen beoordelingen)
Velden met een * zijn verplicht